Sönmez-Koç Oto1993 'den GünümüzeFord'un Bursa'daki Adresi
Image module

Değerlerimiz

PROFESYONEL ve KURUMSAL ÇİZGİMİZİN DIŞINA ÇIKMAYIZ

Sönmez-Koç çalışanlarının iş performanslarının idaresi kurumsal yönetimin ayrılmaz parçasıdır. Her Sönmez-Koç çalışanı, kurumsal yasalara uygun iş uygulamalarına ve yüksek standartdaki kurumsal ve bireysel davranışları yansıtan etik ilkelere göre hareket etmektedir. Sönmez-Koç Oto Tic. A.Ş.’de en iyi standartlarda etik ve doğruluktan sorumluyuz. Müşterilerimize, Sönmez-Koç bünyesindeki tüm çalışanlarımıza ve ailelerine, çevreye, topluma ve hizmet verdiğimiz tüm bireylere karşı sorumluyuz. Sorumluluklarımızı yerine getirirken, profesyonel ve kurumsal çizgimizin dışına çıkmayız.

Image module

Vizyon 

Sönmez-Koç Oto Tic. A.Ş. olarak en büyük sermayemiz insan kaynaklarımız ile maksimum verimlilikte çalışarak tüm müşterilerimizi daimi memnun etmek. Güçlü ve güvenilir kadromuzla, ileri görüşlü ve dinamik yapımızla Ford markasını en iyi şekilde temsil ederek, satış sonrası hizmetlerimizi müşterilerimize sunarak, gerek müşteri memnuniyeti gerekse yıllık ciro bazında Bursa otomotiv sektöründeki liderliğimizi devam ettirmek.

Misyon 

Faaliyet gösterdiğimiz otomotiv sektöründe, yılların kazandırdığı tecrübemizi, kaliteli ve zamanında hizmetimizle destekleyerek, iş ortaklarımız olan müşterilerimiz ve çalışanlarımız ile birlikte liderliğimizi devam ettirmek.