Sönmez-Koç Oto “Ford ‘un Bursa’daki Adresi”

Image module

SÖNMEZ SİGORTA

2003 yılında, Sönmez Koç Otomotiv bünyesinde kurulan ve güçlü marka değerine ulaşan Sönmez Sigorta, Ford marka ve
sonra diğer marka araçlara sigorta hizmeti sağlamaktadır. Ayrıca Sönmez sigorta; kuruluşunun ilk yıllarından
itibaren gelişerek otomotiv dışı branşlara da hizmet vermeye başlamıştır. 18 yılı aşkın tecrübemizle trafik sigortası gibi hizmetlerimizin yanında konut ve sağlık sigortası, kasko, dask, nakliyat, yangın, ferdi kaza ihtiyaçlarınıza da cevap veriyoruz.

Türkiye’nin en iyi 3 şirketi ile çalışıyor, farklı paketleri ihtiyaçlarınız doğrultusunda sunuyor ve karşılaştırıyoruz. Hasar anında müşterilerimize çekici/ ikame araç gibi asistan hizmetlerinde destek sağlıyor en zor zamanlarınızda yanınızda bulunuyoruz.

İş birliğimizi arttırmak adına, bu yola bizimle devam edebilmek için iletişime geçebilirsiniz.

 

Ford Kasko

Ford’unuza özel hazırlanmış F Kasko, orijinal yedek parça hizmeti, uzman servis ekibi ayrıcalığı ve Ford güvenlik standartlarına uygun onarım garantisiyle kendinizi hep güvende hissetmenizi sağlıyor.


FKasko Nedir?

FKasko yalnızca Ford markalı araçlar için özel olarak hazırlanmış, Allianz Sigorta ve Axa Sigorta işbirliğiyle oluşturulmuş genişletilmiş bir kasko poliçesidir. Ford’unuzun hasar görmesi durumunda; Ford bayilerinde Yüksek Ford Güvenlik standartlarına uygun orijinal yedek parçaları ve uzman eğitimli personel ile onarım işlemleri gerçekleştirilir.


Neden FKasko?

• Ford bayilerinde orijinal parça ve eğitimli uzman personelle Ford standartlarında onarım
• Muafiyetsiz orijinal cam değişimi
• Belirli bir limite kadar ekspertiz ve hızlı onarım ayrıcalığı
• %65’e varan hasarsızlık indirimi
• Deprem, terör gibi beklenmedik olaylar için muafiyetsiz sigortalama
*Hasarda değişen her parça başına %30 indirim


FKasko İndirimi Yaptırabilir miyim?

Fkasko’nuzu yaptırırken belirli meslek gruplarına özel indirimlerden faydalanabilirsiniz. Ayrıca Koç Ailem kartı sahiplerine %25 indirim fırsatından da yararlanabilirsiniz. Daha fazla detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.


FKasko ve Güvenlik

Kaporta ve boya işlemleri, günümüzde yüksek teknoloji ekipman kullanımı ve bilgi birikimi içermektedir. Ford Bayilerinde, kaporta onarımları yüksek teknoloji gerektiren ekipmanlar ve invertör punto teknolojisi ile fabrika standartlarında  yapılmaktadır.

Boya kalitesi için, yüksek partikül tutma kapasiteli filtrelenmiş temiz ortamda, su bazlı boya teknolojisi ile boya işlemleri gerçekleşmektedir. Bunun yanı sıra su bazlı boya teknolojimiz ile çevreci ve temiz bir atmosfer sağlayarak, çevre kirliliği oluşmamasına katkı sağlamaktayız.

Kalitesi düşük yedek parçalar ve konusunda uzman olmayan eğitim almamış atölyelerde yapılan kaza ve onarım
işlemleri bu şartları sağlayamaz, güvenlik riski ve kalite sorunları ortaya çıkar.

Sönmez Sigorta İletişim; 0224 261 22 44 (Dahili 139/132)

Sönmez Sigorta Whatsapp ;

 

Sigorta Teklif Formu

 

Sigorta teklifi almak için tek yapmanız gereken  aşağıdaki formu doldurup iletişim bilgilerinizi bizimle paylaşmaktır.Danışmanlarımız sizlere en kısa süre içerisinde dönüş sağlayacaklardır…

Anlaşmalı Kasko Şirketleri