Sönmez-Koç Oto “Ford ‘un Bursa’daki Adresi”

Image module

Servis & Bakım Hizmetleri

 

Ford ürünü satın almakla size etkin ve hızlı satış sonrası hizmeti sağlayacak dünyanın en büyük otomotiv üreticilerinden birinin desteğini aldınız. Ford aracınız için Sönmez-Koç servisini tercih ederek aracınız için en doğru kararı almış bulunuyorsunuz. Sönmez-Koç Oto servisi, Ford uzmanlığı, doğru ekipmanlar, Ford orijinal yedek parçalarıyla kaliteli, doğru hizmet ve paranızın gerçek değeri için gidebileceğiniz en doğru adrestir.

Sönmez-Koç Oto servislerinde aracınızla ilgili pek çok ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Garantili ve uygun fiyatlı bakım-onarım, boya-kaporta tamiratları, çeşit çeşit aksesuarlar, lastikler, jantlar, Ford butik kreasyonları, kaliteli hizmet ve konfor… Servisimiz size en iyi servis ve bakım standartlarını sunarak araç sürüşünüzün her km.sinin keyifli ve sorunsuz geçmesini sağlar.

  • Arıza Testi Hizmeti
  • Mekanik Bakım Hizmeti
  • Fırın Boya Hizmeti
  • Kaporta Düzenleme Hizmeti
  • Parça Değişimi Hizmeti

“Ford’un Bursa’daki Adresi” sloganıyla yola çıkan, otomotiv sektörünün lider kuruluşlarından Sönmez-Koç Oto, şirketin iş hacminin genişlemesi ve artan kapasiteden doğan ihtiyaca cevap verebilmek için hizmete giren Ticari -Mekanik Servis’inde son teknolojiye uygun sistemiyle hizmet vermeyi amaçlıyor.

Image module
Randevu İçin Formu Doldurun ! Sizi Arayalım