Sönmez-Koç Oto “Ford ‘un Bursa’daki Adresi”

Image module

Yedek Parça

 

Sönmez-Koç Oto yedek parça ekibi, müşterilerimizin tam anlamıyla memnun olarak servisimizden ayrılmasını sağlamak için çalışmaktadır. Servisimizde Ford Otosan orijinal yedek parçalarının tamamı Ford Kalite ve Güvenlik standartlarına uygundur. Bu parçalar aracınızın ömrünü uzatır, ikinci el değerini korur ve sürüş güvenliği sağlar.

Günümüzde özellikle otomotiv parçaları yüksek teknoloji kullanılarak üretilmektedir. Örneğin, filtrelerde yüksek partikül tutma kapasitesi, kaporta parçalarında lazer kaynak işlemleri , hidro şekillendirme ve kaza anında katlanma noktaları gibi… Kalitesi düşük yedek parçalarla ve uzman olmayan yerlerde yapılan bakım, onarım işlemi bu şartları sağlayamaz, güvenlik riski ve kalite sorunları ortaya çıkarır. Bu nedenle servisimizde her türlü bakım, onarım, boya, kaporta ve işlemi uzman Ford teknisyenleri tarafından , Ford kalite standartlarına ve mühendislik şartnamelerine uygun olarak yapılır.

Sönmez-Koç Oto servislerinde satılan Ford Otosan orijinal parçaları Ford Otosan 2 yıl sınırsız KM yedek parça garantisine sahiptir ve arızası durumunda ücretsiz Yol Yardım Hizmeti ayrıcalığı sunar.

Yedek Parça İletişim : 0 (224 ) 261 22 44 Dahili : ( 123 / 133 )

Yedek Parça Talep Formu

 

Almak veya sorgulamak istediğiniz yedek parçalar için tek yapmanız gereken iletişim bilgilerinizi paylaşmaktır..Danışmanlarımız size en kısa süre içinde dönüş sağlayacaklardır…