FORD TRANSIT COURIER

 

Ticari aracın dışı, stil oluşturmak üzere tasarlandığı kadar, kullanım amacına uygun şekilde imal edilmiştir. Örneğin, aerodinamik gövde şekli Transit Courier’a modern bir görünüm kazandırmakla kalmıyor, aynı zamanda, aerodinamik özelliklerini iyileştirerek azami yakıt verimliliği sağlıyor.

Etkileyici, yüksek teknoloji ürünü lambalar da daha yüksek görüş mesafesi sağlamakta ve aracın ön ve arka tarafındaki yeni tampon tasarımı sayesinde en iyi şekilde korunmaktadır. Ayrıca, yuvarlatılmış ön köşeler dar alanlarda darbelerin ve çiziklerin azaltılmasına yardımcı olur.Rahat olması ve binek araçlara benzemesine özen gösterilen yüksek kaliteli iç tasarım her şeyiyle ticari bir araçtan beklenebilecek pratikliğe ve sağlamlığa sahiptir. Yeni koltuklar hem uzun ömürlüdür hem de maksimum desteği sağlayacak şekilde ergonomik olarak tasarlanmıştır.
  • Yokuşlarda kalkarken daha fazla kontrol
  • Minimum çabayla maksimum yol tutuş gücü
  • Acil fren durumunda daha fazla güç
  • Devrilmeye karşı kesintisiz koruma
Güvenebileceğiniz Koruma Ve Emniyet

Pratik, Sağlam ve Optimum

 

Kompakt olabilir, ancak 2,3 metreküplük yük hacmi, aynı sınıftaki diğer araçlara göre %10 daha fazla yük hacmi sağlar. Standart tam bölmenin arkasında, Euro palet koyabileceğiniz bir alan ve 660 kg’lık geniş bir yük kapasitesi bulunur.

Test Sürüşü Talep Et

 

Test sürüşü için randevu talebinizi aşağıdaki randevu talep formunu doldurarak bize iletebilirsiniz.