Preloader logo

Ford Servis’te %25’e varan indirimler!

Keyfinizi Katlayacak Ford Servis Fırsatı !

Ford yetkili servislerinde bireysel ve tüzel kullanıcılarımızı %25’e varan indirimlerle karşılıyoruz. Bireysel Ford LifeCard ile Ford yetkili servislerinde yapacağınız mekanik servis harcamalarında orijinal yedek parça ve işçilikte geçerli, aracınızın yaşına göre, size özel %25’e varan özel indirim kazandırır.

Tüzel Ruhsat sahibi şirket olan tüzel müşterilerimizinin Ford’u hep yeni kalsın diye 2013 yılı ve öncesi tüm binek araçlar, Transit, Transit Connect ve Ranger araçlarda periyodik bakım ve mekanik onarımda %25’e varan indirim Ford yetkili satıcılarında! Siz de Ford Servis’e gelin, bu benzersiz indirimi kaçırmayın! İşte kampanya detayları; Otomobil ve Ticari Araçlarda*

• 2011 yılı ve öncesi alınanlara: %25 indirim!

• 2012 yılında alınanlara: %20 indirim!

• 2013 yılında alınanlara: %15 indirim!

Detaylı bilgi için Ford Direkt Hattı 444 3673 (444 FORD)’u arayın.

Kampanya, Ford yetkili servislerinde yapılacak periyodik bakım, mekanik onarım, aksesuarlar, FordStil alımları ve mekanik işçiliklerde geçerlidir. Faturanın dip toplamından aracın yaşına göre indirim oranı uygulanır. Kampanya, satış tarihi 31.12.2013 öncesinde olan Ford binek ve ticari araçları kapsar. (Lastikler kampanya indirimine dahil değildir. Başka kampanyalarla birleştirilemez ve kaporta işlemlerinde geçerli değildir.) Otomobil ve ticari araçlarda uygulanacak indirim oranı 2013 yılı satış tarihli araçlarda %15, 2012 yılı satış tarihli araçlarda %20, 2011 yılı ve öncesi satış tarihli araçlarda ise %25’tir. İndirim oranı max. %25’i geçemez. Kampanya 31 Aralık 2017 tarihine kadar, katılan yetkili servislerde geçerlidir. * Ticari araçlarda uygulanacak kampanya, satış tarihi 2013 yılı öncesi olan Ford Transit, Transit Connect ve Ranger araçları kapsar. Cargo araçlar dahil değildir. Kampanyamız tüzel müşteriler için geçerlidir. ** Belirtilen fiyatlar kampanyaya dahil olan yetkili servislerdeki azami kampanyalı fiyatlardır, servisler kendi takdir hakları çerçevesinde ilave indirim uygulayabilirler.

Ford Otomotiv San. A.Ş. belirtilen kampanyaları önceden haber vermeksizin sonlandırma, tekrarlama, uzatma ve değiştirme hakkını saklı tutar. Ford Otomotiv San. A.Ş. kampanyalarla ilgili yapacağı değişikliklerden sorumlu tutulamaz.